מעל 20 שנות ניסיון – 7 שנות אחריות!

איתור מקצועי

איתור נזילה

איתור מקצועי שווה לך איכות חיים!

כל אחד מאנשי הצוות של א.מ איתור נמדד על פי סטנדרטים מחמירים של בקרת איכות ומקצועיות. מבחינתך, זה אומר התחייבות ל-100% הצלחה באיתור כל סוגי הנזילות ולאחר מכן גם 7 שנות אחריות על עבודות הנזילה.

הבדלים בין איתור מקצועי וחובבני של נזילות

חשוב מאוד להביא בחשבון את ההבדלים בין איתור נזילות מקצועי וחובבני. קודם כל, באיתור חובבני לא בהכרח יודעים באיזה ציוד להשתמש. אז אם לא בוחרים את הציוד הנכון, התוצאה היא הרמת מרצפות, שבירת קירות והרס מיותר. במקרים כאלה ההרס מיותר לגמרי, כי שימוש בציוד המתאים היה יכול למנוע את זה.

לשם השוואה, באיתור מקצועי משתמשים בציוד משוכלל ומתקדם. כאן לא מסתפקים רק במצלמה תרמית, אלא משלבים עוד כלים. בין היתר, שירות מקצועי מבוסס על איתור נזילה על ידי גז ועל תיקוני פנים צנרת באחריות.

היכנסו ללמוד ולקרוא עוד על מאתר נזילות

איתור נזילות עם הציוד המתאים

הציוד קריטי בכל הנוגע לסקירה של ההבדלים בין איתור ברמה גבוהה ונמוכה. בעידן הנוכחי כבר לא מפרקים מרצפות ושוברים קירות כדי לאתר את הנזילה, פשוט משום שאין בכך צורך.

הציוד המתאים עוזר לאתר את מקור הנזילה מהר, ביעילות ובצורה מבוססת. אם מאתרים את המקור של הנזילה, מתמודדים ביעילות עם שורש הבעיה. לאחר מכן, קל יותר לבחור את הפתרון המתאים עבור הנזילה ולשקול אלטרנטיבות. לכן, השימוש בציוד מתקדם הוא אינטרס גם של הלקוחות וגם של בעלי המקצוע.

באיתור נזילות, המקצועיות היא חלק מהעבודה שלנו

נציגי א.מ איתור ישמחו להראות לך שאפשר גם אחרת. אם עד היום התרגלת להרס מיותר בשירותי איתור נזילות, אנו מזמינים אותך להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים.

הערך המוסף של א.מ איתור נובע מהשימוש בציוד מתקדם ומשוכלל. כמו כן, אנו מקפידים על כך שכל עובד יידע איך להפעיל את הציוד בצורה נכונה ומקצועית. תודות לסטנדרטים כאלה, יש לנו פריבילגיה להציע לך 7 שנות אחריות על עבודות הנזילה.

נמאס לך מחובבנים? רוצה לקבל שירות של איתור מקצועי לכל סוגי הנזילות? נשמח לעמוד לרשותך.

Call Now Buttonלהצעת מחיר לחצו להתקשרות