מעל 20 שנות ניסיון – 7 שנות אחריות!

בחירת אינסטלטורים

לכל שאלה, הצעת מחיר או ייעוץ חייגו:

לנו ב-א.מ איתור יש אינסטלטור בשבילך

א.מ איתור נזילות גאה להיות החברה שתשנה את כל מה שחשבת על אינסטלטורים. ביצירת קשר עם המוקד שזמין עבורך 24 שעות ביממה, אנו נדאג לשלוח אליך אינסטלטור מיומן. לא מספיק? כדאי לדעת שאנו מציעים גם 7 שנות אחריות על תיקון נזילות וכמובן התחייבות ל-100% הצלחה!

שאלות נכונות עבור בחירת אינסטלטור

הדרך הנכונה לבחור איש מקצוע היא לנצל את שיחת הטלפון הראשונה על מנת לשאול את השאלות החשובות. ספציפית עם אינסטלטור, כדאי למשל לשאול האם יש אחריות על תיקון נזילות. בגלל שנזילה היא אחת הבעיות השכיחות ביותר בענף האינסטלציה, בירור לגבי אחריות היא דרך טובה לבדוק את רמת המקצועיות של החברה.

מכשור לביצוע שירותי אינסטלציה

עוד שאלה שאפשר לשאול אינסטלטור לפני שהוא מגיע היא באיזה מכשור הוא משתמש. ספציפית עם תיקון ואיתור נזילות למשל, רצוי לתת עדיפות לחברה שמשתמשת בציוד מתקדם ומאפשרת לאתר ולגלות נזילות מים עם מצלמה תרמית או על ידי גז.

החשיבות של זמינות מסביב לשעון

בחירת אינסטלטור מתייחסת גם להיבט של הזמינות. בניגוד למקצועות אחרים, תקלות אינסטלציה נוטות להחמיר אם לא מטפלים בהן.

זמינות של 24 שעות ביממה

כאשר לא מטפלים בתקלה באופן מיידי, גם נזילה קטנה עלולה להפוך לנזילה חמורה ולגרום נזקים בלתי הפיכים לציוד, לרכוש ולמבנה. אם רוצים למנוע את זה, יוצרים קשר רק עם אינסטלטור שיש מאחוריו מענה טלפוני של 24 שעות ביממה. בהמשך, אפשר גם ליצור קשר עם המענה הטלפוני על מנת לממש את תקופת האחריות.

איתור ותיקון נזילות ללא הרס

לבסוף, כדאי להתעניין אינסטלטור לגבי שיטת העבודה שלו. אם מזמינים אינסטלטור לאיתור ותיקון נזילות, צריך לבדוק שהעבודה מתבצעת ללא הרס מיותר.

הצלחה, אחריות וזמינות עם א.מ איתור נזילות

א.מ איתור נזילות משתמשת בכל הניסיון שיש לה על מנת להעמיד לרשותך אנשי מקצוע מיומנים. רוצה ליהנות גם מ-100% הצלחה, גם מ-7 שנות אחריות וגם מזמינות של 24 שעות ביממה? בחירת אינסטלטור צריכה להתבצע דרכנו.

תוכן עניינים

לכל שאלה, הצעת מחיר או לייעוץ ללא עלות

או השאירו פרטים:

להצעת מחיר לחצו להתקשרות דילוג לתוכן