מעל 20 שנות ניסיון – 7 שנות אחריות!

שימו לב לסימנים לגילוי נזילות

לכל שאלה, הצעת מחיר או ייעוץ חייגו:

עוד לפני שאתם מזמינים אינסטלטור שיבצע גילוי נזילות, יש סימנים שאתם חייבים להכיר. סימנים שונים שעשויים להעיד על הימצאותה של נזילה אצלכם בבית או בעסק. אנו מדברים על חשבון מים גבוה, סימני רטיבות על הקיר וריח של עובש. כל אחד מהסימנים האלה הוא כזה שאמור להתריע על הימצאות של נזילה.

  1. אל תנסו לבצע גילוי נזילות בעצמכם

אפילו אם נראה לכם שתוכלו להצליח במשימה, אנו מציעים לכם שלא לקחת את המשימה עליכם. איתור של נזילה זוהי לא משימה של מה בכך, ולכן מוטב שאינסטלטור יבצע אותה. לרשותכם לא עומד הציוד הדרוש על מנת לדעת את המיקום המדויק של הנזילה. מוטב כי את האחריות תעבירו לאיש מקצוע שיוכל לספק את מבוקשכם. איש מקצוע שיוריד מבחינתכם את מפלס הלחץ.

  1. רצוי לבצע את האיתור של הנזילה בהקדם

מתלבטים האם לבצע גילוי נזילות? עליכם לקחת בחשבון כי כל זמן שבו הנזילה לא מתוקנת היא עוד עשויה להחמיר. כך שמהירות התגובה שלכם היא כזאת שמחייבת אתכם להגיב בהתאם. אם לא תתקנו את הנזילה בזמן, היא תהפוך להיות נזילה נוראית. כזאת שייקח לכם המון זמן עד שתוכלו לתקן אותה ביעילות. לא חבל שתבזבזו זמן יקר, זמן שיגרום לכם לשלם ביוקר?

אולי תתעניין גם בתיקוני פנים צנרת

  1. גילוי נזילות כדאי לבצע על ידי מצלמה תרמית

יש כל מיני שיטות לאיתור של נזילות, אך רצוי כי האיתור יתבצע באמצעות מצלמה תרמית. אפשר להגיד בפה מלא כי המצלמה התרמית היא האמצעי היעיל לאיתור נזילות. כל אינסטלטור יודע כיצד להשתמש בה, והתוצאות הן כאלה שלא מביאות סימני שאלה. מיד לאחר שהאינסטלטור יסיים את הסריקה יהיה ניתן לדעת היכן נמצאות הנזילות.

בואו לגלות למה כדאי להזמין מומחה לאיתור נזילות

  1. איתור נזילות כדאי לבצע פעם אחת בשנה

אל תבצעו גילוי נזילות רק כאשר אתם מבחינים בסימנים מחשידים. יש לא מעט נזילות שמסתתרות להן מאחורי הקירות ללא כל סימן. מוטב כי אתם תבצעו את הבדיקה באופן תקופתי. כך תוכלו לדעת כי אף נזילה לא נמצאת לכם ממש מתחת לאף. אנו ממליצים לכם לעשות את הבדיקה לפחות פעם אחת בשנה בצורה קבועה, כך תהיו רגועים.

תוכן עניינים

לכל שאלה, הצעת מחיר או לייעוץ ללא עלות

או השאירו פרטים:

להצעת מחיר לחצו להתקשרות דילוג לתוכן