מעל 20 שנות ניסיון – 7 שנות אחריות!

מחירון איתור נזילות

לכל שאלה, הצעת מחיר או ייעוץ חייגו:

מחיר איתור נזילות – משתלם יותר איתנו – א.מ איתור נזילות מרכזת עבורך את השירותים החשובים תחת קורת גג אחת. מלבד התחייבות ל-100% הצלחה, אנו מבצעים איתור ותיקון נזילות ללא הרס. אם מוסיפים לזה 7 שנות אחריות על עבודות הנזילה ומחיר אטרקטיבי, מבינים למה משתלם ליצור איתנו קשר בהקדם.

מחירון איתור נזילות

שיטת איתור טווח מחירים (₪) זמן משוער לאיתור
מצלמה תרמית 1,250-2,500 שעה עד שעתיים
מכשיר אולטרסוניק 1,150-1,850 שעה עד שלוש שעות
שימוש בגזי איתור 1000-2,500 שעתיים עד ארבע שעות
בדיקות לחץ 500-1000 שעה עד שלוש שעות
מכשירי רדאר 1000-3000 שעתיים עד חמש שעות

איתור נזילות השוואת מחירים – סקר שוק

מחיר איתור נזילות במצלמה תרמית

השירות הזול ביותר בתחום זה הוא בדיקת רטיבות באמצעות מצלמה תרמית, שעולה בממוצע 1350 ש"ח. השירות היקר ביותר הוא איתור נזילה בבניין מגורים באמצעות מצלמה, עם עלות ממוצעת של 2200 ש"ח. רוב השירותים בתחום זה עולים פחות מ-1800 ש"ח.

מחיר איתור נזילות בחיישן גז

השירות הזול ביותר בתחום זה הוא איתור נזילה באמצעות מצלמה תרמית וחיישן, שעולה בממוצע 2000 ש"ח. השירות היקר ביותר הוא איתור נזילה בחצר באמצעות חיישן גז, עם עלות ממוצעת של 2300 ש"ח. רוב השירותים בתחום זה עולים פחות מ-2200 ש"ח.

מחיר איתור נזילות בסיב אופטי

השירות הזול ביותר בתחום זה הוא איתור נזילה בחדר האמבטיה באמצעות סיב אופטי, שעולה בממוצע 1700 ש"ח. השירות היקר ביותר הוא איתור נזילה בגג באמצעות סיב אופטי, עם עלות ממוצעת של 1850 ש"ח. רוב השירותים בתחום זה עולים פחות מ-1800 ש"ח.

מחיר איתור נזילות בבית

השירות הזול ביותר בתחום זה הוא איתור נזילה בתקרה בבית, שעולה בממוצע 1450 ש"ח. השירות היקר ביותר הוא איתור נזילה בבית פרטי באמצעות חיישן גז, עם עלות ממוצעת של 2150 ש"ח. רוב השירותים בתחום זה עולים פחות מ-1800 ש"ח.

איתור נזילות מים מחיר – כמה תצטרכו לשלם?

המחיר של איתור נזילות מים הוא לא מחיר אחיד, ואתם צריכים לקחת את זה בחשבון. יש אנשי מקצוע שלוקחים מחירים גבוהים ואחרים שלוקחים מחירים נמוכים. לרוב העלות אמורה לנוע בין 700-2000 ₪ לאיתור מקצועי של נזילות מים. לעיתים תצטרכו לשלם מחיר אחר מכיוון שהנזילה מסתתרת בחלק שקשה להגיע אליו. אך ברוב המקרים העלות היא העלות שאותה ציינו בפניכם כאן.

מחיר איתור נזילות – פרמטרים משפיעים על התמחור

שירות מהסוג של איתור נזילות מתומחר באופן אחיד. בראש ובראשונה, בודקים את הנגישות למקום הנזילה. ככל שהנגישות מוגבלת יותר, כך צפוי המחיר לגדול. מנגד, אפשר לחסוך בהוצאות אם משתמשים במכשור מתקדם כמו מצלמה תרמית.

הנזילה והשפעתה על המחיר: גם לסוג הנזילה יש השפעה על המחיר. כאשר אנשי מקצוע בודקים את הנזילה, הם למעשה יכולים להעריך למה היא נגרמה. אחרי שמעריכים ממה נגרמה כל נזילה, קל יותר לדעת איך וכמה יעלה לטפל בבעיה. בהקשר הזה, הדבר החשוב הוא להתייעץ עם אנשי מקצוע אמינים שמתחייבים לתוצאות.

סוג המכשור והציוד הטכנולוגי: ציוד מתקדם כגון מצלמה תרמית, איתור נזילה על ידי גז וכן הלאה – חייבים להיות כלולים בהצעת המחיר עבור הלקוחות. במילים אחרות, הדרך לחסוך בהוצאות בלי להתפשר על תוצאות היא לבדוק את סוג המכשור. כאשר חברת אינסטלציה אמינה משתמשת בציוד מתקדם ואיכותי, היא מקטינה את הסיכוי לכך שהנזילות יחזרו בעתיד.

סוג הצנרת והשפעתה על המחיר: גם לסוג הצנרת יש השפעה על המחיר של תיקון נזילות. כאן אמנם לא מדובר על פרמטר שאמור להשפיע על המחיר הספציפי של איתור הנזילה, אבל בהחלט שווה לבדוק באיזה סוג של צנרת מדובר. כאשר עושים זאת בשלב מוקדם, מקבלים תמונת מצב אמינה של עלות כל השירות: החל מהאיתור ועד התיקון.

איך ניתן להוזיל את העלויות?

אחרי שהבנתם איתור נזילות מים, כעת נסביר לכם איך תוכלו להוזיל עלויות. הדרך הכי יעילה להוזיל את העלויות של איתור נזילות היא על ידי השוואת מחירים. השוואת מחירים בין אינסטלטורים שונים כאשר לכל אחד הצעה אחרת. בדרך הזאת תוכלו לדעת מראש אל מי כדאי לכם לפנות ואל מי לא. מי מציע לכם מחיר הוגן ומי מציע לכם מחיר מופרז.

מחיר זול? אל תתפשרו על האיכות והמקצועיות

חשוב שתבינו עוד בתחילת הדרך כי על איכות ומקצועיות – אסור להתפשר. מוטב לכם לשלם מחיר גבוה לאיש מקצוע מנוסה מאשר לא להזמין אותו. האיכות של האיתור היא קריטית כדי שתוכלו גם לתקן את הנזילה בהמשך. אם האיתור לא יהיה מדויק, אתם לא תצליחו לתקן את הנזילה ולפתור את המצב. כך שמבחינתכם לא אמורה להיות אף סיבה להתפשר.

תוכן עניינים

לכל שאלה, הצעת מחיר או לייעוץ ללא עלות

או השאירו פרטים:

להצעת מחיר לחצו להתקשרות דילוג לתוכן