מעל 20 שנות ניסיון – 7 שנות אחריות!

איתור נזילות במצלמה תרמית

לכל שאלה, הצעת מחיר או ייעוץ חייגו:

איתור נזילות במצלמה תרמית מאפשרת לבצע הדמיה תלת ממדית. את ההדמיה התלת ממדית מבצעת המצלמה באמצעות מדידת טמפרטורה. כאשר המצלמה מודדת טמפרטורה, היא מספקת בזמן אמת תמונת מצב והדמיה של מה שקורה מתחת לפני השטח. כתוצאה מכך, אפשר להשתמש במצלמה על מנת לאתר נזילות בכל מקום בבית או במבנה.

איתור נזילות במצלמה תרמית

היכולת לאתר נזילות בלי להרים ולשבור את הריצוף משנה לחלוטין את תחום האינסטלציה. לשם השוואה, עד לפני מספר שנים נאלצו אנשי מקצוע לנחש איפה הנזילה נמצאת – או לסמוך על אינדיקציה כללית בבד. בזכות המצלמה התרמית הפעולה הופכת להיות מדויקת, מהירה וטובה יותר ואפשר גם לקבל עליה אחריות.

מה זה איתור נזילה במצלמה תרמית?

איתור נזילה במצלמה תרמית הוא שיטה מתקדמת לזיהוי נזילות במבנים. בעזרת מצלמה תרמית, המצלמה מזהה את הפערים בטמפרטורה במבנה, המובילים לאיתור מקורות הנזילה. נזילות מים, לדוגמה, גורמות לשינויים בטמפרטורה שניתן להבחין בהם באמצעות המצלמה התרמית, גם אם הם מוסתרים מהעין.

השיטה מאפשרת לזהות את מקור הנזילה בדיוק ובמהירות, מבלי לגרום לנזקים נוספים למבנה. היא מיועדת בעיקר למציאת נזילות במקומות קשים לגישה או לאיתור נזילות שנמצאות מאחורי קירות או במבנים בנויים מחומרים ששונים.

איתור נזילות במצלמה תרמית זה א.מ

א.מ איתור מבינה עד כמה נזילת מים פוגעת באיכות החיים שלך. אם נמאס לך לשלם ביוקר את חשבון המים החודשי, הגיע הזמן לפתור את הבעיה מן השורש.

היתרון שלנו הוא בתקופת אחריות של עד 7 שנים על כל שירותי איתור הנזילות. רוצה לראות מקרוב עבודה מקצועית של צוות מיומן? אנחנו כאן בשבילך.

א.מ איתור מזמינה אותך להצטרף לרשימה ארוכה של לקוחות מרוצים. קודם כל, אצלנו כבר מחכה לך מראש התחייבות – 100% הצלחה באיתור כל סוגי הנזילות. בהמשך, נעמיד לרשותך לא פחות מ-7 שנות אחריות על עבודות תיקון הנזילה.

השילוב בין אחריות לבין אחוזי הצלחה מרשימים הופך את א.מ איתור לעסק מוביל בתחומו. איתנו, איתור הנזילות יתבצע מהר, נכון ובעיקר ביעילות.

מחיר איתור נזילות במצלמה תרמית

איתור נזילות במצלמה תרמית הוא אחד השיטות המתקדמות והיעילות ביותר לזיהוי נזילות במקומות נסתרים. מצלמה תרמית מאפשרת זיהוי הבדלי טמפרטורה הנוצרים כתוצאה מהנזילה, כך שניתן לאתר את מיקום הנזילה בדיוק רב מבלי לגרום לנזקים נוספים למבנה. מחיר איתור נזילה במצלמה תרמית נע בין 1,000 ₪ ל-2,500 ₪, תלוי במורכבות העבודה ובמיקום הנזילה.

מחירון איתור נזילות במצלמה תרמית

אזור איתור נזילה מחיר בש"ח
איתור נזילה מחדירת מי גשם 2,000 ש"ח
איתור נזילה במצלמה טרמית ומצלמת סיב אופטי 1,800 ש"ח
איתור בכמה נקודות שונים בבית 2,700 ש"ח
איתור נזילה במרפסת 2,200 ש"ח
איתור נזילה בגג 1,800 ש"ח

החשיבות של איתור נכון במצלמה תרמית

חשוב להשתמש במצלמה תרמית בצורה נכונה מכמה סיבות. ראשית, שימוש נכון במצלמה מגדיל את הסיכוי למצוא את הנזילה. אם לא משתמשים נכון במצלמה, יכול להיות שהממצאים שיגיעו מהשטח יעידו על כך שאין נזילה – בעוד בפועל היא מתקיימת מתחת לריצוף, מאחורי הקיר או מעל התקרה. אז כדי למנוע עוגמת נפש, מציבים את הטכניקה הנכונה בראש סדר העדיפויות.

שנית, שימוש נכון במצלמה תרמית חוסך הרס מיותר. אם לא משתמשים נכון במצלמה, המשמעות היא שצריך להרים מרצפות ולשבור קירות. לשם השוואה, האלטרנטיבה היא איתור וזיהוי של מקור הנזילה באחוזי הצלחה גבוהים.

איתור נכון במצלמה תרמית – ובאחריות מלאה

נציגי א.מ איתור מתחייבים לאתר עבורך את הנזילה ויש מאחורינו המון לקוחות מרוצים שיעידו על כך. כבר עכשיו יש מוקד טלפוני שזמין עבורך 24 שעות ביממה ולא כדאי לבזבז זמן.

יצירת קשר עם נציגי א.מ איתור תאפשר לנו להתחיל לעבוד כדי לאתר את הנזילה שיש בבית או בחצר שלך. במידת הצורך, נפעיל ציוד מתקדם ונשלב איתור נזילות על ידי גז.

בשביל איתור נכון, יש לך רק כתובת אחת לפנות אליה!

מאפיינים של איתור נזילות במצלמה תרמית

איתור נזילות במצלמה תרמית מתבצע בכמה שלבים. בשלב הראשון, משתמשים בכל זאת באינדיקציה כללית על מנת לדעת לאיזה אזור לכוון את המצלמה. בין היתר, האינדיקציות יכולות להיות לחות בקירות,

כתמי רטיבות על התקרה, קילוף של הטיח וכן הלאה.

בשלב השני, מגדירים את התכונות של המצלמה ומשתמשים בה על מנת לייצר הדמיה תלת ממדית. כאשר יש על המסך הדמיה תלת ממדית על פי מדידת טמפרטורה, מזיזים את המצלמה לאורך ולרוחב את הצנרת על מנת לאתר את המקור המדויק של הנזילה.

בשלב השלישי מתמקדים רק באזור שממנו הנזילה מתחילה. כך פותרים את הבעיה ולא רק את הסימפטומים ואף מונעים מהנזילה לחזור בעתיד.

השוואה בין מצלמה תרמית ושיטות איתור אחרות

כמובן שמצלמה תרמית היא לא המכשור הטכנולוגי היחיד שבו משתמשים על מנת לאתר נזילות. בגלל שבחלק מהמקרים קשה לאתר נזילה של מים קרים לדוגמא עם מצלמה, צריך לשקול שימוש בסיב אופטי.

אפשרות אחרת היא לאתר נזילה באמצעות שימוש בגז. כאשר משתמשים בשיטה הזו, מחדירים גז ידידותי לסביבה אל תוך הקרקע או הקירות ובודקים בעזרת מכשור מיוחד היכן הוא דולף. מטבע הדברים, נקודת הדליפה היא גם זו שבה יש ככל הנראה נזילה.

כאשר מסתכלים במצלמה תרמית, מה רואים בעצם?

מצלמה תרמית קולטת טמפרטורה – ומכאן גם מקור שמה. למעשה היא מזהה את הטמפרטורה שהיא קולטת ומתרגמת אותה לתמונה בעלת צבע. בדרך כלל ניתן יהיה לראות בתמונה את ההבדל בין גופים בטמפרטורה נמוכה מזו של הרקע – לבין גופים בעלי טמפרטורה גבוהה יותר, שיהיו בצבע "חם".

האם מצלמה תרמית מזהה כשלים בתוך צנרת?

אמנם בעלי מקצוע משתמשים במצלמה תרמית על מנת לאתר תקלות בצנרת ובמערכות חשמל, אך מדובר על איתור נקודת הכשל בלבד. על מנת להבין מהו הכשל עצמו יש צורך בבירור מעמיק יותר ודבר זה נעשה על ידי החדרת מצלמה שנקראת מצלמת סיב אופטי המתעדת את הכשל הפנימי בתוך הצינור.

האם מצלמה תרמית יכולה לצלם דרך קירות הבנויים מבטון?

אולי נדמה שניתן לעשות זאת בסרטים הוליוודיים, אך בפועל הדבר רחוק מהמציאות. מצלמה תרמית יכולה לקלוט טמפרטורה על הקיר או לכל היותר בתוך הבטון וגם אז רק כאשר מדובר על הקרנה של חימום מצינורות מים או מחשמל.

האם עשן מפריע לצילום תרמי? האם ניתן לראות בעדו?

עשן אינו מפריע לצילום תרמי, יתרה מכך: לוחמי אש משתמשים במצלמות תרמיות באופן קבוע באירועים של שריפות. המצלמות מסייעות לכוחות ההצלה לאתר מוקדי שריפה וחשוב מכך, הן מסייעות במציאת בני אדם לכודים במבנים אפופי עשן.

ומה קורה לתמונת מצלמה תרמית כאשר יש תנאי מזג אוויר של גשם או ערפל?

גשם וערפל גורמים לפיזור קרינה ולכן כאשר מדובר על תנאי מזג אוויר אלו קיימת סבירות מסוימת להגבלת טווח הצילום של המצלמה התרמית.

חשוב לדעת שמצלמות תרמיות כן יכולות לחדור דרך ערפל כאשר מדובר על מצלמות עם רזולוציה גבוהה. במקרים מסוימים ניתן לראות כי מצלמה תרמית יכולה למצוא אובייקטים בערפל טוב יותר מאשר שהיה מצליח גלאי אור גלוי לאתר. בתחום הרכב ניתן לראות יותר ויותר שילובים של הדמיות תרמיות בכלי רכב אוטונומיים.

מצלמה תרמית מצלמת גם דרך זכוכית?

לא. כאשר מכוונים מצלמה תרמית לזכוכית לא ניתן לראות את מה שנמצא מאחוריה כיוון שזכוכית מגיבה בפעולתה לקרינת אינפרה אדום ממש כמו שמראה מגיבה – היא גורמת להשתקפות. במקרה כזה, ממש כמו במראה, התמונה שתתקבל במצלמה היא למעשה ההשתקפות של מי שמחזיק במצלמה. אותו הדבר יקרה בכל מצב שבו המצלמה התרמית תכוון לחומר רפלקטיבי (חומר שגורם לשיקוף).

מהם הסימנים לנזילה?

כדאי לבצע איתור נזילה במצלמה תרמית ברגע שבו מזהים סימנים לכך שיש נזילת מים. את הסימנים לנזילת מים אפשר לזהות גם בעין בלתי מזוינת ובשלב מוקדם. אבל בשביל לעשות את זה, חשוב להיות ערניים למתרחש ולא להמתין.

כתמי רטיבות על הרצפה או בחיבור בין הקיר והתקרה

הכי קל לזהות את הצורך בהפעלת מצלמה תרמית לאיתור נזילות באמצעות הופעת כתמי רטיבות.

אם כתמי הרטיבות מופיעים על הרצפה, זה אומר שכנראה יש נזילת מים בצנרת ובתשתית הבית. אם הרטיבות היא מאחורי הקירות או בחיבור שבין הקיר והתקרה, יש מקום לבדוק גם את הצנרת העירונית או תשתית הבניין.

חשבון מים מופרז

לא לכל נזילות המים יש ביטוי על פני השטח. במקרים כאלה, מה שעושים זה לשים לב לחשבון המים. לצד המחיר הסופי בחשבון, צריך לבדוק את צריכת המים בקו”ב. לפי צריכת המים, אפשר לראות האם יש נזילה או שזרימת המים תקינה.

החשיבות של איתור נזילה במצלמה

מצלמה תרמית מאפשרת לזהות את נזילת המים בכל מקום בבית.

בגלל שהמצלמה מבצעת הדמיה תרמית של מה שמתרחש מתחת או מאחורי לפני השטח, התוצאות מדויקות.

כמו כן, המצלמה משדרת למוניטור שנמצא בידיים של אנשי המקצוע.

כך אפשר להזיז את המצלמה בדיוק למקום שבו הנזילה מתחילה ולהתמודד עם הבעיה באופן אפקטיבי.

איתור נזילה במצלמה תרמית – עם אחריות מלאה

יצירת קשר עם א.מ איתור היא מה שחיכית לו כדי לתקן את הנזילה.

אצלנו מחכות לך 7 שנות אחריות על תיקון כל סוגי הנזילות, כמו גם התחייבות ל-100% הצלחה. מבחינתך, זה אומר שלא נעזוב עד שנאתר את הנזילה.

אפילו אם השימוש במצלמה תרמית לא יספיק, נבצע איתור נזילות על ידי גז. האחריות בכל מקרה נשמרת ואיכות החיים תחזור אליך בהקדם. אבל בשביל שנתחיל, כדאי להשאיר פרטים באתר ולתאם את השירות של איתור נזילה במצלמה תרמית עוד היום.

מה לקוחותינו אומרים עלינו

אנחנו בחברת א.מ גאים במתן שירות מקצועי, מהיר ואמין לאיתור ותיקון נזילות. המלצות הלקוחות שלנו הן העדות הטובה ביותר לאיכות השירות שאנחנו מספקים. קראו מה יש ללקוחותינו לומר על החוויות שלהם איתנו והצטרפו גם אתם למעגל הלקוחות המרוצים שלנו.

עשרות תגובות בציון 5 מתוך 5 מלקוחות ממליצים בגוגל ופייסבוק

5/5
בעל מקצוע נאמן, ישר, עבודה מדוייקת להפליא, איתר את מקום הנזילה בבית פרטי רחב מאוד עם גינה גדולה במיקום מדויק שרק קוסם יכול לאתר זאת, השאיר אחריו מקום נקי להפליא ברמה שלא מכירים היום בבעלי מקצוע, בהחלט ממליץ!
Shimon Nahum
5/5
איתי הגיע אלינו לאתר מהיכן מגיעה רטיבות בתקרת דירתנו, בעיה שקודמים לו לא הצליחו לפתור. איתי הגיע עם ציוד חדיש ומשוכלל. בעל מקצוע מעולה, חרוץ, יסודי, אדיב ובעיקר בן אדם. קיבלנו שרות מעולה ואחריות לשנים. ממליצים בחום.
מיטל רויטמן
5/5
א.מ נזילות עזרו לי ולשותפים שלי להחזיר סכום כסף גבוה ע"י הוכחת נזילה בדירה - מומלץ בחום!
Yam Ben Zvi
5/5
בעל הבית הזמין איתור נזילות לדירה, החברה תיאמה מתי נוח לי והגיעה בול בזמן!
arad shiffman
5/5
חברת א.מ לאיתור נזילות הגיעו לביתי ואיתרו את הנזילה ,מקצועי ויסודי, זאות לאחר שהזמנתי 2 מאתרים שלא מצאו את הנזילה וסיפרי סיפורים ממליצה מאוד 🙏‏
דוריס עבדה
דוריס עבדה
5/5
הניסיון עושה את שלו! טיפול מקצועי, עבודה יעילה, יודעים לאתר ולבדוק את המקומות הנכונים שבהם יכולה להיות בעית נזילות. האמת שלא ממש הופתעתי כי זה מה שחבר מהעבודה שהמליץ לי עליהם סיפר לי
Uri Malchi

תוכן עניינים

לכל שאלה, הצעת מחיר או לייעוץ ללא עלות

או השאירו פרטים:

להצעת מחיר לחצו להתקשרות דילוג לתוכן