מעל 20 שנות ניסיון – 7 שנות אחריות!

איתור רטיבות

כתמי רטיבות הם ברוב המקרים תוצר של נזילה. למעט מקרים ספציפיים שבהם רטיבות על הקיר נגרמת בגלל בעיות עיבוי או לחות, בכל שאר הנסיבות הכתמים מעידים על בעיה רחבה יותר. כמו כן, הבעיה שיוצרת את כתמי הרטיבות עלולה להיות מתחת לריצוף או מאחורי הקירות. במקרים כאלה, כתמי הרטיבות הם הסימפטום ולא הבעיה.

התייחסות נכונה למשמעות של כתמי רטיבות היא צעד חיוני בדרך לפתרון של הבעיה. אם רוצים לדעת איך לפתור את הבעיה, צריך לאתר את הנזילה שיש מעל ומתחת לפני השטח. בהקשר הנוכחי, החדשות הטובות הן שיש מכשור טכנולוגי מתקדם שפותר בדיוק את זה.

יש כתמי רטיבות אצלך? אנחנו בדרך!

זמינות של 24 שעות ביממה הופכת את אותנו לגורם הראשון שאליו כדאי לך לפנות. בין אם כבר זיהית כתמי רטיבות ובין אם ברצונך לתאם שירות של איתור רטיבות בצנרות גלויות וסמויות, אנו כאן בשבילך.

היתרון שלנו בא לידי ביטוי בשימוש במכשור מתקדם לאיתור הנזילה. מבחינתך, המשמעות היא 7 שנות אחריות על עבודות הנזילות ומענה לכל בעיה. נשמח לשמוע ממך!

שיטות של איתור רטיבות

רטיבות מתחת לריצוף או מאחורי הקירות אפשר לגלות בכמה שיטות שונות. בראש ובראשונה, השיטה השכיחה מבוססת על שימוש במצלמה תרמית. המצלמה התרמית מסוגלת לבצע הדמיה תלת ממדית של הטמפרטורות ובאמצעותה ניתן לגלות את מוקד הנזילה ומקור הרטיבות.

לשם השוואה, השיטה השנייה מבוססת על החדרת סיב אופטי אל תוך הצנרת. בגלל שהסיב האופטי קטן יותר מהמצלמה, הוא מסוגל להגיע גם למקומות פחות נגישים. בעזרת הסיב האופטי ניתן לאתר ליקויים בצנרת, לחשו כתמי רטיבות ונזילות ולפתור את הבעיה לטווח ארוך.

אינדיקציה לצורך בשירותי איתור רטיבות

השאלה היא כיצד יודעים מתי לבצע את השיטות השונות של איתור רטיבות. מצד אחד, כתמי הרטיבות מעידים בדרך כלל על בעיה שלא תיפתר מעצמה – אלא אפילו תחמיר ככל שהזמן יחלוף. מצד שני, לא תמיד הרטיבות מספיק בולטת ובחלק מהמקרים היא מתפשטת מאחורי ארונות או במקומות לא גלויים.

בעלי בתים ודירות צריכים להיות ערניים לחשבון המים ולעקוב אחר כתמי רטיבות במקומות מועדים לפורענות. בין היתר, כתמי רטיבות נוטים להופיע בחיבור שבין התקרה לקיר, מאחורי קירות חיצוניים ובאזורים שבהם אין אוורור. כמו כן, עדיף להזמין אנשי מקצוע וללכת על בטוח מאשר לתת לרטיבות להמשיך להתפשט ולהחמיר.

רטיבות מאתרים עם א.מ איתור נזילות

א.מ איתור נזילות תשמח לרכז עבורך את השירותים החשובים לטיפול בבעיות צנרת.

רוצה לדעת מה המשמעות של איתור רטיבות? השארת פרטים באתר או יצירת קשר טלפוני איתנו – ונהיה שם בשבילך.

Call Now Buttonלהצעת מחיר לחצו להתקשרות