מעל 20 שנות ניסיון – 7 שנות אחריות!

איתור תשתיות

איתור ומיפוי תשתיות תת קרקעיות נועד לסייע לקבלנים וחברות בנייה. כמו כן, בעזרת השיפוץ אפשר להתאים פרויקטים של התחדשות עירונית או שיפוצים למצב התשתית העירונית. בכל אחד מהמקרים הללו, הדגש צריך להיות על האופן שבו מבצעים את האיתור ועל אופן ניסוח הממצאים.

איתור ברמה גבוהה יספק ממצאים מדויקים לגבי מיקום התשתיות. לאחר מכן, ניתן להשתמש בממצאים הללו על מנת להחליט איפה לבצע את הבנייה. כמו כן, המטרה של האיתור יכולה להיות חשיפת פיצוצי מים ונזילות.

תשתיות מאתרים עם הטובים ביותר

א.מ איתור נזילות משתמשת במכשור הטכנולוגי המתקדם ביותר על מנת להגיע לנתונים מרשימים של 100% הצלחה. בגלל שאנחנו גם מסוגלים לאתר ולתקן נזילות ללא הרס, המשמעות מבחינתך היא מקסימום תוצאות במינימום סיכון.

נציגינו עומדים לרשותך במענה טלפוני שזמין 24 שעות ביממה. חשוב לך לאתר נזילות וברצונך גם לקבל 7 שנות אחריות על העבודה? הגעת למקום הנכון.

שיטות של איתור תשתיות

רשויות, מתכננים וקבלנים יכולים להשתמש בשירותי איתור תשתיות משלב הייזום של הפרויקט ועד לסיומו. ברוב המקרים, האיתור מתבצע עם אמצעים אלקטרומגנטיים. במקרים אחרים, ניתן להשתמש בחישוף תשתיות שנמצאות מתחת לפני הקרקע באמצעות שאיבת עפר.

גם שאיבת עפר וגם אמצעים אלקטרומגנטיים מאפשרים לאתר ולמפות תשתיות תת קרקעיות בצורה מבוססת ומדויקת. יתרה על כך, שיטות האיתור השונות משולבות בטכניקות של איתור ומיפוי תשתיות תוך כדי סימון, זיהוי, מדידות עומק ועוד.

שלבים בתהליכי איתור

כל שיטה שבה משתמשים על מנת לאתר סוגים שונים של תשתיות וחשיפת נזילות תת קרקעיות תלויה בהקפדה על שלבי עבודה נכונים. בשלב הראשון, מה שעושים על מנת לאתר תשתיות בשטח וללא רמזים להתחלה או סיום – זה סקירה וחיפוש. בטכניקה הזו של "איתור עיוור" אפשר גם לעבור על כבלי חשמל, לאתר שוחות ולאסוף אינדיקציות למיקום הכללי של התשתית.

בשלב השני, מפעילים את המכשור המתקדם לאיתור ומחפשים אחר תגובות אלקטרומגנטיות. ברוב המקרים, מה שגורם לתגובות שאותן מחפשים הם למשל כבל חשמל, צינור מתכת או כבל תקשורת.

בשלב השלישי, מאתרים שטח חדש לחפירה או בניה. כמו כן, זה גם השלב שבו מעבירים את הממצאים למי שהזמין שירותי איתור תשתיות.

הצוות שלנו מטפל בתשתית שלך

מעורבות צמודה של א.מ איתור נזילות מאפשרת לנו לטפל בכל דרישה שתעלה תוך כדי תנועה. לנו יש את הניסיון, המיומנות ורשימת הלקוחות המרוצים והגיע הזמן שלך להצטרף אליהם.

כמו כן, אנו דואגים לתהליך תוך שימוש במכשור טכנולוגי מתקדם שיחסוך עבורך זמן וכסף. צוות שלנו זמין עבורך עכשיו באופן מיידי ואת תהליך האיתור נבצע בשבילך באחריות מלאה. לכן, השלב הבא צריך להיות יצירת קשר עם א.מ איתור נזילות לצורך תיאום של איתור תשתיות בהקדם.

Call Now Buttonלהצעת מחיר לחצו להתקשרות