מעל 20 שנות ניסיון – 7 שנות אחריות!

פיצוצי צנרת

איך מתקנים פיצוצי צנרת? כמה עולות עבודות אינסטלציה מאת המומחים בתחום?

צנרת מים חשופה לבלאי, שחיקה ונזקים מצטברים. כמו כן, תקלות ופיצוצי מים עלולים להיגרם בגלל חדירת שורשים או חפצים זרים אל תוך הצנרת. בהקשר הזה, צריך להבין שהפיצוץ עלול להתקיים גם בצנרת גלויה וגם בצנרת לא גלויה – אך גם בצנרת ישנה וגם בצנרת חדשה.

הדרך לתקן את הפיצוץ ולהחזיר את הצנרת לפעילות תקינה היא לאתר את מקור הבעיה. אחרי שמאתרים את מקור הבעיה, יודעים בדיוק איפה לשבור את הקיר או המרצפות על מנת להגיע לחלק התקול של הצנרת. בהמשך, כל שנותר הוא לבחור אם לתקן את הפיצוץ באמצעות השמת מחבר או רוכב.

הצנרת התפוצצה? אנחנו כאן בשבילך

התמחות בתיקון פיצוצי צנרת הופכת את א.מ איתור נזילות לחברה שכדאי לך לסמוך עליה. שואל את עצמך מה לעשות? אצלנו מחכות לך 7 שנות אחריות ואנו מתחייבים ל-100% הצלחה.

השילוב בין אחריות לשירות מכל הלב מוביל אותנו כבר תקופה ארוכה. מבחינתך, הצעד הבא צריך להיות יצירת קשר עם נציגינו – כי אנו זמינים עבורך 24 שעות בימה.

הבדלים בין פיצוצי צנרת

מבחינה מקצועית, ההבדל העיקרי בין האופן שבו מתקנים פיצוץ קשור לסוג הצנרת. מטבע הדברים, תיקון נזילה של פיצוץ בצנרת מים גלויה למשל הוא פשוט ומהיר יותר לעומת תיקון של פיצוץ בצנרת לא גלויה. ספציפית עם צנרת לא גלויה, צריך להשתמש במכשור טכנולוגי מתקדם על מנת לאתר את מקור הפיצוץ.

מכשור לאיתור מקור הפיצוץ

המכשור הטכנולוגי המתקדם שבו משתמשים על מנת לאתר את המקור של פיצוץ מים יכול להיות סיב אופטי, מצלמה תרמית או גז. מבין האפשרויות, השימוש במצלמה שכיח כי היא מספקת הדמיה תלת ממדית. בפועל, המצלמה מסוגלת לזהות לא רק כשלים בצנרות מים אלא גם כשלי איטום.

מה ההבדל בין סיב אופטי לגז?

סיב אופטי יכול לחדור למקומות שהמצלמה לא יכולה להגיע אליהם. לעומתו, השימוש בגז נועד לאתר פיצוצים בצנרת של מים קרים. כמו כן, בחלק מהמקרים צריך להשתמש ברובוט על מנת להיכנס לצנרות הביוב ולפתוח חסימות של אבנים, ברגים, שורשים וכן הלאה.

עלות עבודות אינסטלציה

המחיר של תיקון פיצוץ מים נקבע לפי סוג הצנרת – ברזל או פלסטיק. מלבד סוג הצנרת, המחיר משתנה בהתאם למצב הצנרת. ככל שמצב הצנרת רגיש יותר, כך עלות העבודה תגדל ותדרוש מיומנות ודיוק.

תיקון בעיות אינסטלציה משתלם יותר איתנו

למזלך, המומחים של א.מ איתור נזילות זמינים מסביב לשעון על מנת לפתור עבורך את הבעיה. אנו נהפוך את עבודות האינסטלציה למשתלמות יותר ו-7 שנות אחריות יבטיחו שתמיד יהיה לך למי לפנות.

נציגי א.מ איתור נזילות מחכים לקבל ממך פניה מסודרת בכל שעה. אם יש עכשיו פיצוצי צנרת שמטרידים אותך, נשמח לעמוד לרשותך עם המכשור הטכנולוגי המתקדם ביותר.

Call Now Buttonלהצעת מחיר לחצו להתקשרות