מעל 20 שנות ניסיון – 7 שנות אחריות!

פתיחת סתימות

סתימה בצנרת או פיצוץ בצנרת עלולה להיגרם בגלל סיבות שונות. הסיבות העיקריות שבגללן נגרמות סתימות הן חדירת חפצים זרים, הצטברות לכלוך, גדילת עשבים ועוד. עם זאת, התוצאות של הסתימה זהות ויש לה השפעה שלילית על איכות החיים.

סתימות אפשר לנסות לפתוח באופן עצמאי או על ידי הזמנת אנשי מקצוע. ברוב המקרים, נעשה ניסיון לפתוח את הסתימה לבד. רק אם הניסיון לפתוח סתימה לבד לא מצליח, מתבצעת הזמנה של אינסטלטור. עם זאת, משתלם יותר להזמין מלכתחילה חברה שמתמחה בפתיחת סתימות ואפילו נותנת על זה אחריות.

עובדים באחריות – לצידך ובשבילך

א.מ איתור נזילות מבינה את ההתלבטות שלך סביב פתיחת סתימות. אנחנו יודעים שיש סביבך פתרונות שמאפשרים לכאורה התמודדות עם הבעיה הזו באופן עצמאי, אך השירות שלנו יחסוך עבורך זמן וכסף.

אנחנו מתמחים באיתור נזילות באמצעות מכשור מתקדם ויכולים לפתוח את כל סוגי הסתימות. בגלל שלנו יש 100% הצלחה ו-7 שנות אחריות על עבודות הנזילה, כדאי לך לפנות אלינו בהקדם ולהתייעץ איתנו בכל שאלה.

שיטות של פתיחת סתימות

הדרך הראשונה לפתוח סתימות היא להשתמש בפומפה. פומפה עובדת בצורה פשוטה מאוד כי היא מייצרת ואקום, שמטרתו למשוך החוצה את הגורם שגרם לסתימה. היתרון של פומפה בא לידי ביטוי בעלות נמוכה, אך החיסרון הוא שהיא לא מתאימה לכל מקום ולא מסוגלת להתמודד עם סתימות קשות.

הדרך השנייה לבצע פתיחת סתימות היא להשתמש בקפיץ אינסטלטורים. את הקפיץ אפשר להשיג בחנויות "עשה זאת בעצמך" וגם מטרתו היא למשוך החוצה את הגורם שגרם לסתימה. עם זאת, ההבדל הוא שהקפיץ חודר פנימה אל תוך הצנרת – בעוד השימוש בפומפה לטובת יצירת ואקום הוא מבחוץ.

למה לא כדאי לשפוך כימיקלים לצנרת?

ניסיון לבצע פתיחת סתימות בצורה עצמאית עלול לגרום נזקים בלתי הפיכים לצנרת. זה למשל מה שקורה כאשר שופכים פנימה כימיקלים, סודה לשתייה וחומרים רעילים אחרים. נכון שהחומרים השונים והכימיקלים יכולים למוסס את הגורם שגרם לסתימה, אבל במקביל הם גם מזיקים לצנרת עצמה.

מכל האמור לעיל אפשר להבין מדוע משתלם יותר להזמין אנשי מקצוע על מנת לפתוח את הסתימה. אם רוצים לפתור את הבעיה בזריזות ולא לסבול מתופעות לוואי והשלכות חמורות, המענה צריך להיות מקצועי.

צוות של א.מ איתור נזילות מחכה לך!

זמינות של 24 שעות מאפשרת לנו לעמוד לרשותך גם עכשיו. לנו יש תמיד צוות בכוננות שיכול להגיע אליך על מנת לזהות את הסיבה לסתימה ולפתור את הבעיה. לאחר מכן, נעניק לך אחריות ונסייע לך גם באיתור נזילות.

חברת א.מ מבצעים איתור נזילות בצורה המדויקת ביותר, בעצם מה שחיכית לו על מנת לישון בשקט בלילה. כעת, כל שנותר הוא ליצור קשר ולקבל שירות של פתיחת סתימות ברמה הגבוהה ביותר.

Call Now Buttonלהצעת מחיר לחצו להתקשרות