מעל 20 שנות ניסיון – 7 שנות אחריות!

תיקון נזילות

נזילות מים עלולות להיגרם בגלל בלאי טבעי, שחיקה או נזקים חיצוניים. כאשר הנזילות הן מאחורי הקיר או מתחת לריצוף, קשה לזהות אותן עד להופעת כתמי הרטיבות. מנגד, נזילות מים בצינורות למשל מזהים מהר יותר ולכן גם הפתרון נגיש וקל.

הדבר החשוב ביותר הוא להקפיד על תהליך מסודר של איתור נזילה לפני שמנסים לתקן אותה. אם לא מאתרים במדויק את המיקום של הנזילה, יש סיכוי גבוה לכך שהעבודה תתבצע לשווא. כאשר העבודה מתבצעת בלי איתור מוקדם, התוצאה היא הוצאות מיותרות של הלקוח ועיכוב בפתרון.

יש לך נזילה? א.מ איתור נזילות כאן בשבילך!

שירותי א.מ איתור נזילות נועדו על מנת לאפשר לך לחזור לשגרה כמה שיותר מהר. בין אם קיימת בוודאות נזילה ובין אם יש לך רק חשדות, אנו כאן בשבילך.

יצירת קשר עם נציגינו היא הצעד הראשון בדרך לפתרון של הבעיה. בשלב הבא, נאתר את מקור הנזילה ונתקן אותה ביסודיות. אם יהיה צורך, גם נפתור עבורך בעיות נוספות ונעמוד לרשותך בכל מקרה של דילמה והתלבטות.

שיטות עבור תיקון נזילות מים

השיטה של תיקון נזילות מים נבחרת לפי אופי הבעיה. אם מדובר על נזילה שנגרמת בגלל בלאי ושחיקה, כנראה שלא תהיה ברירה אלא להחליף את הברז, הצינורות או החלקים הרלוונטיים בתשתית. במידה והנזילה היא בגלל בעיות איטום, הפתרון יתמקד באיטום מחדש של כל האזור המתאים.

בכל מקרה, מה שמשותף לכל השיטות שבהן משתמשים על מנת לאתר נזילות הוא הצורך בשימוש בציוד מתקדם. כאשר משתמשים בציוד מתקדם, מאתרים ומתקנים את הנזילה ללא הרס. בזכות האפשרות לתקן נזילות ללא הרס, כל העבודה הופכת להיות זולה ומשתלמת יותר עבור לקוחות הקצה.

הבדלים בין מכשור טכנולוגי

את הנזילה מאתרים עם מכשור טכנולוגי. במכשור הטכנולוגי המתקדם ביותר אפשר להשתמש על מנת לאתר נזילות מתחת לריצוף, מאחורי הקירות או בחיבור בין התקרה לקיר. כמו כן, חלק מהציוד הטכנולוגי שבו משתמשים מאפשר לאתר נזילות מחוץ לבניין, בחצר, בגינה וכן הלאה.

ההבדלים בין המכשור הטכנולוגי שבו משתמשים על מנת לאתר נזילות הם בין מצלמה תרמית, סיב אופטי וגז. מצלמה תרמית תתאים למשל לאיתור נזילות גדולות של מים חמים, בעוד את הסיב אפשר להחדיר למקומות עמוקים. לשם השוואה, הגז מסייע לאיתור נזילות גם בתוך הבית וגם בחוץ ובכל טמפרטורת מים.

Call Now Buttonלהצעת מחיר לחצו להתקשרות