מעל 20 שנות ניסיון – 7 שנות אחריות!

בדיקת נזילות

בדיקת נזילות
תוכן עניינים

כל מי שסבל אי פעם מנזילה במהלך חייו יודע שמדובר בעסק לא פשוט בכלל. במידה ולא מזהים אותה בזמן, הנזילה יכולה להתפשט אל חלקים שונים בנכס ולגרום לנזקים ארוכי טווח שיעלו לכם לא מעט כסף. בכדי למנוע את כל זה נוצר שירות בדיקת נזילות, או איתור נזילות בשמו השני, שנועד למצוא כל נזילה בזמן ולמנוע סיבוכים מיותרים.

מה כלול בשירות בדיקת נזילות?

אחד הדברים הטובים ביותר בשירות הזה הוא העובדה שהוא מאפשר לכם לדעת את כל המידע החשוב על הנזילה שלכם לפני שאתם יוצאים לדרך. באמצעות כלים חדשניים, למשל כמו מצלמות טרמיות או בלוני גז, אנחנו יכולים לבדוק כל חשד לנזילה, להבין מה גורם לה וכיצד ניתן לטפל בה מבלי לגרום נזק למבנה.

האם אפשר לטפל בנזילה מבלי לבדוק אותה קודם?

באופן עקרוני ניתן לעשות זאת, אך שום חברה או בעל מקצוע שמכבד את עצמו לא יעשה זאת, וגם אתם רוצים להימנע מכך. במידה וניגש לטפל בנזילה ״על עיוור״, הסיכויים שנוכל לטפל בה במהירות ועל הניסיון הראשון הם שואפים לאפס. ללא הבדיקה, לא נוכל לדעת את מיקומה המדויק של הנזילה, מה גרם לה ולא את רמת ההתפשטות שלה. מצב זה עלול לגרום לנו לייצר נזק, לעיתים בלתי הפיך, למערכות הפנימיות של המערכת שלכם, מה שיגרור איתו הרבה עבודות תיקונים, כאבי ראש וסכומי כסף לא קטנים.

כמה תעלה לי בדיקת נזילות?

מחירה של בדיקת נזילות לרוב תעלה כ-1,500 שקלים, והסיבה העיקרית לכך היא הציוד המתקדם שבו אנחנו משתמשים. בנוסף, חשוב לזכור שהבדיקה לוקחת מעט זמן, והפיענוח המדויק שלה שווה את ההשקעה הכספית שמגיעה עם הבדיקה.

אנחנו ב״א.מ איתור נזילות״ נשמח להציע לכם שירות בדיקת נזילות ואת כל שאר השירותים שיעזרו לכם להשאיר את הנזילה מאחוריכם! הצוותים המקצועיים שלנו משתמשים בכלים החדשים והמתקדמים ביותר בשוק בכדי לאתר את הנזילה אצלכם בנכס ולטפל בה במהירות וביעילות. במידה ויש לכם שאלות או שאתם רוצים להזמין אותנו אליכם בהקדם האפשרי, אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בטלפון: 077-9977972.

אהבתם את הכתבה? שתפו!

Facebook
Twitter
LinkedIn

טיפים נוספים

להצעת מחיר לחצו להתקשרות